פנייתך התקבלה בהצלחה
ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

Private Duty Home Care

בחינת היתרונות: העסקת מטפלים זרים לשירותי סיעוד

ככל שהביקוש לשירותי סיעוד ממשיך לעלות, מדינות רבות בוחנות את האפשרות לשכור מטפלים זרים כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של האוכלוסיות המזדקנות שלהן. בישראל מגמה זו צברה עור וגידים, כאשר מספר הולך וגדל של משפחות בוחרות להעסיק מטפלים סיעודיים זרים. מאמר זה מתעמק ביתרונות של העסקת מטפלים זרים לשירותי סיעוד ושופך אור על ההשפעה החיובית שיכולה להיות להם הן על המטופלים והן על משפחותיהם.

לקריאת המאמר »
Private Duty Home Care

טיפול סיעודי 24 שעות ביממה: מתן תמיכה וסיוע יוצאי דופן בבית

כשמדובר במתן טיפול לאנשים הזקוקים לטיפול רפואי מתמיד, טיפול סיעודי 24 שעות ביממה הוא פתרון בעל ערך. רמת טיפול זו מבטיחה שהמטופלים יקבלו תמיכה וסיוע מסביב לשעון בנוחות ביתם. בישראל, שבה הסטנדרטים הבריאותיים גבוהים, יש ביקוש הולך וגובר לאחיות מקצועיות שיכולות לספק טיפול ברמה זו.

לקריאת המאמר »
Private Duty Home Care

התרומה החשובה של עובדי סיעוד זרים לשירותי הבריאות

עובדי סיעוד זרים ממלאים תפקיד חיוני בתעשיית הבריאות, ומביאים שפע של כישורים וניסיון לתפקידיהם. בישראל הפכה העסקת עובדי סיעוד זרים ליותר ויותר נפוצה, ולא בכדי. אנשי מקצוע אלה תורמים תרומה חשובה למערכת הבריאות, ומיטיבות הן לחולים והן לנותני שירותי הבריאות.

לקריאת המאמר »
Nursing Homes - Older People’s Health

העלות המשתלמת של העסקת מטפלת סיעודית פרטית

כשמדובר בטיפול ביקירינו, אנו רוצים להבטיח שהם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. במקרים מסוימים, משמעות הדבר היא שכירת סייעת סיעודית פרטית שתעניק טיפול מותאם אישית בנוחות ביתם. עם זאת, שאלה אחת שעולה פעמים רבות היא: כמה עולה מטפלת סיעודית פרטית?

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר